Lassa Kış Lastiği

Lastik sektörüne büyük katkı sağlayan Lassa, Türkiyedeki uzmanlığını ve deneyimlerini Avrupa olmak üzere tüm dünyaya ihraç ediyor. Sabancı Holding’in kurduğu Lassa, Japon lastik üreticisi Bridgestone ortaklığıyla Brisa adını aldı ve 35 bin m2’lik fabrikasıyla 50’den fazla ülkede Türk üretimini tüketicilerle buluşturuyor. Lassa kış lastiği, yaz lastiği, dört mevsim lastiklerini hem binek hem arazi hem hafif ticari olarak üretiyor.

Lassa lastik fiyatları ve kalitesiyle Türkiye ve Avrupa’da yerini sağlamlaştırarak dünya devi markalarla aynı pazarda yarışıyor.

 

Lassa Kış Lastiği

Lassa kış lastikleri Japon lastik devi Bridgestone’la ortaklaşa çalışan Brisa fabrikasında üretiliyor ve Brisa mühendislerinin AR-GE çalışmalarının ışığında son teknolojiler kullanılarak üretiliyor ve çeşitli testlere tabi tutularak dayanıklılığı test ediliyor.  

 

Tüm modeller Mevsim Tipi Öne Çıkan Özellik Fiyat
Snoways 3 Kış Binek Kaygan zeminlerde üstün yol kavrama 260 ₺ den başlayan fiyatlar
Snoways 4 Kış Binek Eğimli oluk yapısı ile üstün ıslak zemin performansı 325 ₺ den başlayan fiyatlar
Iceways 2 Kış Binek Karlı, buzlu yollarda yüksek emniyet 361 ₺ den başlayan fiyatlar
Competus Winter 2 Kış SUV 4×4 4×4 ve SUV için yeni nesil kış lastiği 325 ₺ den başlayan fiyatlar

 

Lassa yerel ve ulusal pazarın ihtiyacını baz alarak bağımsız test kuruluşları tarafından onaylanmış, başarısını aldığı ödüllerle kanıtlamıştır. Ulusal Kalite Ödülü (1993) ve Avrupa Kalite Büyük Ödülü (1996) kazanan Lassa Türkiye’nin yol ve mevsim şartlarına en uygun kaliteli, dayanıklı lastikler sunuyor. Alman tescil kurumu TÜV SÜD tarafından da tescil alıyor. Tüm Lassa ürünleri detaylı emniyet testlerinden geçtikten sonra piyasaya sürülüyor.

 

Lassa kış lastiği, yaz lastiği ve dört mevsim lastikleri dışında yarış lastikleri de üretiyor. İzmit’te özel olarak üretilen bu lastikler 2005’den beri Türkiye’nin tüm parkurlarındaki yarışlarda kullanılıyor. Lassa Rally Team 2009 yılından beri ülkemizi Avrupa parkurlarında da Lassa lastikleri ile temsil ediyor.  

Lassa kış lastiği fiyatları, Lassa Lastik Fiyatları, En Ucuz Lassa Lastik Fiyatları, Kampanyalı Lassa Lastik fiyatları

 

Lassa lastiklerini KolayOto güvencesi ile vade farksız 6 taksit olarak 260 ₺’den başlayan fiyatlarla satın alabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir